”Екскурсія секретними двориками, вуличками та різними загадковими локаціями.
Формуйте з нами свої улюблені маршрути з кавою, чи песиком, друзями чи на самоті, в тиші київських вуличок-так, таке тут можливо, місця треба знати просто)
Ми побуваємо в чудових київських двориках, де будинки фронтальної забудови послужливо поступаються їм місцем і оголюють так нами улюблені київські таємниці. Усі ми були багато разів в середмісті Києва і здавалося б, знаємо його вздовж і впоперек. Але чи знаємо ми його по справжньому, що ж ховається на сусідніх вуличках та провулках?
Так склалося , що тут утворилися п’ятирівневі лабіринти подвір’ячок, а там чого тільки немає.
Що побачимо:
– шматочок справжньої Бельгії
– київський Тадж Махал
– будинки Міхельсона, багатодітного батька, який забудував майже увесь квартал будинками для своїх нащадків, але увійшов в історію Києва як творець відомих Караваєвських лазень.
– Один візит сюди коштував 15 копійок і для жінок, і для чоловіків. Окрім звичайної парильні, там були різні допоміжні структури. Примхливий клієнт міг скористатися крамницею, басейном з холодною водою, душем, поголитися, зробити зачіску та скуштувати напої.
– Закоханих пеліканів, та почуємо красиву історію про двох молодих людей і їх кохання в післявоєнному місті.
– Брандмауер-хто це такий чи що це таке?
Дізнаємося, що таке музей АРВМ і де він знаходиться, навіть побуваємо тут.
Та багато іншого, а також цікаві історії про Київ та його непересічних мешканців.
Пройдемося вулицями де ходили герої творів минулих століть і вони оживуть на наших очах, а ще безліч інших сюрпризів, всі таємниці відкривати не будемо, дізнаємося про них на нашій екскурсії.
Маршрут екскурсії:
вул. Мало-Підвальна-пер. Шевченка, вул. Прорізна, вул. Бориса Грінченка, Чикаленко, пл. Героїв України.