У сезон театральний, ми поспішаємо за квитками на наші улюблені та бажані вистави, одягаємо гарні сукні, костюми тощо. і вирушаємо на виставу … завісу піднято, дійство, зустріч з улюбленими виконавцями ролей, овації і знову завісу опущено і все стихло.
А чи цікаво вам дізнатися, що ж у цей час відбувається за театральною завісою?
А побачити улюблених акторів у гримерці?
А як відбувається приготування декорацій сцени?
А які костюми і де їх можна взяти, як і хто робить грим, освітлення, музику, хто ж і за допомогою чого створює ілюзію, переносить нас то в 20-ті роки 19 століття, то відправляє в середньовіччя з його Лицарями і Прекрасними Жінками , а чи сміли ви коли-небудь хоча б мріяти побачити Лускунчика, а тим більше потримати в руках – цього героя мабуть найулюбленішого Новорічного спектаклю?
Якщо так, то ця екскурсія лише для вас, ми відкриємо з вами таємниці закулісного життя київської опери.
Вартість без перегляду вистав, квиток на виставу ви можете придбати самостійно в касах театру, якщо у вас буде таке бажання, але це не є обов’язковою умовою.